Режим роботи дошкільного закладу № 270

Режим роботи п'ятиденний: з понеділка по п'ятницю

Дві групи з 12-ти годинним перебуванням дітей у ЗДО: з 07:00 до 19:00

Десять груп з 9-ти годинним перебуванням дітей у ЗДО: з 08:00 до 17:00

Колектив нашого дитячого садочка ставить перед собою завдання, щодо задоволення потреб у догляді, оздоровленні,вихованні та навчанні дітей. Діяльність колективу ДНЗ № 270 підпорядкована виконанню вимог, відображених у головних документах про освіту. У навчальному закладі проводиться чітка систематична робота, з метою формування у дошкільників знань, умінь, навичок, відповідно до завдань освітньої програми для дітей від 3-х до 7-ми років "Дитина", що передбачає чергування різних видів діяльності. Освітній процес планується з урахуванням розумового і фізичного навантаження. Основним акцентом у виховній і освітній роботі дошкільного закладу є максимальна гуманізація педагогічного процесу. Велике значення вихователі приділяють індивідуальному та диференційованому підходу до кожного вихованця закладу, розвитку інтересів та творчих здібностей дітей, формуванню соціально-моральних, громадянських компетентностей, креативного мислення, художньо-естетичного смаку. Для роботи з обдарованими дітьми в дошкільному закладі працює гурток "Гопачок" (розвиток музично-ритмічних рухів та творчих здібностей дітей), керівник Ботнар А.І. - музичний керівник. За планом проводяться лекторії, Дні відкритих дверей, консультації для батьків, загальні та групові батьківськи збори. Дошкільний навчальний заклад взаємодіє зі школою. Щорічно складається та затверджується спільний план роботи. Вихователі старших груп проводять для вихованців старших груп закладу екскурсії до загальноосвітньої школи.